Over de veiling

Wij komen in actie voor de ouderenzorg in Oekraïne! Op een professionele veilingsite kunnen relaties, collega's, cliënten en familieleden bieden op activiteiten of items. Die worden aangeboden door mensen in ons netwerk. Zo doe je iets goeds, en krijg je er zelf ook nog iets leuks voor terug!

Contact
Vragen of ideeën over deze actie?

Bij ieder item op de veiling staat de looptijd vermeld. Als die is verlopen, krijgt de hoogste bieder de item toegewezen en betaalt hij of zij de geboden prijs. ActiVite in Actie brengt de aanbieder en de koper vervolgens met elkaar in contact. De opbrengst van de veiling wordt verdeeld over de twee stichtingen die wij willen ondersteunen bij hun werk in Oekraïne.

Een item aanbieden

Wil je een kavel aanbieden? Misschien heb je thuis een prachtig product staan dat je graag beschikbaar wilt stellen voor deze actie. Een mooi schilderij, een ongebruikte iPad of twee concertkaartjes? Wij zijn er blij mee!*
Je kunt er ook voor kiezen een dienst aan te bieden. Misschien kun jij iemand wel helpen iets te vertalen, iemand masseren, iemands voortuin voorjaarsklaar maken of iemand helpen behangen. Deel je talent met ons en wij delen de opbrengst met de Oekraïne! Mail jouw voorstel naar ActiViteinActie@ActiVite.nl

Bieden op een item

Wil je bieden op een item? Ga naar de veilingsite.

*aangeboden producten die niet geschikt zijn als kavel worden gebruikt als prijs bij de bingo.