Contact

We horen graag van u!

Op deze pagina vindt u alle contactgegevens van onze locaties en van de organisaties waar wij veel mee samenwerken. Heeft u tips, feedback of een vraag? We horen graag van u!

Contact
Voor al uw vragen kunt u contact opnemen met ons Klant Contact Centrum.
Alle adresgegevens
We horen graag van u!
Bezoekadres

Simon Smitweg 8
2353 GA, Leiderdorp (routebeschrijving)

Postadres

Postbus 149
2350 AC Leiderdorp

Telefoon: (071) 516 14 15
Fax: (071) 516 13 09
E-mail: info@ActiVite.nl

KvK-nummer: 27307515
BTW-nummer: NL81.83.88.610.B.01

Actief Plus

KvK-nummer: 27278583
BTW-nummer: NL81.49.10.282.B.01

Alphen aan den Rijn

Ontmoetingscentrum De Populier (OCD)

Magnoliastraat 16
2404 VT Alphen aan den Rijn
ocdepopulier@ActiVite.nl
06 2335 9576
ma t/m vr

Ontmoetingscentrum Westerhove (OC)

Anna van Burenlaan 147
2404GB Alphen aan den Rijn
ocwesterhove@ActiVite.nl
06 1092 7941
ma, di, do en vr

Ontmoetingscentrum Noorderbrink (OCD)

Klompenmaker 156
2401 PR Alphen aan den Rijn
ocdnoorderbrink@ActiVite.nl
(0172) 431 980
ma t/m vr

Ontmoetingscentrum De Vrienden (OC)

Sterrenlaan 116
2402 BA Alphen aan den Rijn
06 1092 8972
DVdevrienden@ActiVite.nl
ma t/m vr

Ontmoetingscentrum De Oude Wereld (OC)

De Oude Wereld 57
2408 NV Alphen aan den Rijn
06 5234 6760
DVoudewereld@ActiVite.nl
di en do

Boskoop

Ontmoetingscentrum Boskoop

Raadhuisplein 1
Zijde 10
2771 EN Boskoop
c.smit@ActiVite.nl
06 2717 5881

Leiden

Ontmoetingscentrum De Lepelaar (OCD)

Apollotoren 2
2324 DR Leiden
ocddelepelaar@ActiVite.nl
06 2715 6262
ma t/m vr

Leiderdorp

Ontmoetingscentrum De Ommedijk (OCD)

Ommedijk 80
2353 GN Leiderdorp
ocddeommedijk@ActiVite.nl
06 2715 3492
ma t/m vr

Leimuiden

Ontmoetingscentrum De Ontmoeting(OCD)

Dorpsstraat 49
2451 AT Leimuiden
ocdleimuiden@ActiVite.nl
06 1034 4060
di & do

Noordwijk

Ontmoetingscentrum Het Trefpunt (OCD)

Schoolstraat 2
2202 HJ  Noordwijk
ocdnoordwijk@ActiVite.nl
06 2715 5755
ma t/m vr

Noordwijkerhout

Ontmoetingscentrum Puijckendam (OC)

Pilarenlaan 4-P3
2211 NA Noordwijkerhout
DVPuijckendam@ActiVite.nl
06 2716 1023
ma & do

Roelofarendsveen

Ontmoetingscentrum Hof van Alkemade (OCD)

Schoolbaan 2a
2371 VJ  Roelofarendsveen
ocdroelofarendsveen@ActiVite.nl
06 1036 2169
ma, wo, do & vr

Voorhout

Ontmoetingscentrum Voorhout (OCD)

Agneshove 81
2215 HS Voorhout
ocdvoorhout@ActiVite.nl
06 2335 8739
ma t/m za

Ontmoetingscentrum Van Tienenhof (OC)

Kerkweg 4
2215 KM Voorhout
ocvantienenhof@ActiVite.nl
06 1088 3064
ma, wo & vr

Leiden

Larissa Stevens

06 27163133
l.stevens@ActiVite.nl
(ma, do, vr)

Manon Dijkstra

06 27173017
m.dijkstra@ActiVite.nl
(di, wo, do)

Leiden Zuid

Judith Keyzer

06 23390223
j.keyzer-vd.hoek@ActiVite.nl
(di, do, vr)

Aar en Braasem (gemeente Nieuwkoop, gemeente Kaag en Braassem)

Mariska Hulsbos

06 27176621
m.hulsbos@ActiVite.nl
(ma, di, do)

Leiderdorp en Rijndorpen

Mariska Schoorl

06 22020851
m.schoorl@ActiVite.nl
(ma, wo, do)

Alphen Noord, Nieuwkoop, Noorden en Woerdens

Karin van Capelleveen

06 27175856
k.v.capelleveen@ActiVite.nl
(ma, (di), wo, do)

Alphen centrum, Zwammerdam

Nanouk Alma

06 10886940
n.alma@ActiVite.nl
(ma, do, vr)

Duin en Bollenstreek, Amstelveen e.o.

Gijs van Middelkoop

06 54207215
g.v.middelkoop@ActiVite.nl
(ma, wo, do, vr)

Leiderdorp

Pauline Ooms

06 15638570
p.ooms01@ActiVite.nl
(do)

Alphen a/d Rijn

Jamie Jansen

06 11461313
j.jansen@ActiVite.nl
(di, wo, do)

 

Als u in aanmerking wilt komen voor een appartement of specifieke vragen heeft met betrekking tot één van de huizen, kunt u rechtstreeks bij het betreffende verpleeghuis terecht. Onze receptionisten staan u graag te woord of zorgen er voor dat u de juiste medewerker te spreken krijgt.

De contactgegevens van de verpleeghuizen vindt u onder locaties.

Centrale cliëntenraad

Voorzitter

Mevr. C. Bergsma

Secretariaat
p/a Postbus 149
2350 AC  Leiderdorp

Telefoon: (071) 516 14 15
Of stuur een e-mail

Lokale cliëntenraden

ActiVite AgnesStaete

Cliëntenraad
p/a ActiVite AgnesStaete
Kerkweg 4
2215 KM Voorhout
Voorzitter: Dhr. E. Noort
clientenraad@ActiVite.nl

ActiVite Hof van Alkemade

Cliëntenraad
p/a ActiVite Hof van Alkemade
Schoolbaan 2a
2371 VJ Roelofarendsveen
Voorzitter: Dhr. D. Hoogenboom
clientenraad@ActiVite.nl

ActiVite Rietveld

Cliëntenraad
p/a ActiVite Rietveld
Zonnedauw 1
2408 LV Alphen aan den Rijn
Voorzitter: Dhr. B. Timmer
clientenraad@ActiVite.nl

ActiVite SassemBourg

Cliëntenraad
p/a Jan van Brabantweg 7
2171 HC Sassenheim
Voorzitter: Dhr. R. Gerrits
clientenraad@ActiVite.nl

ActVite De Ommedijk

Cliëntenraad
p/a ActiVite De Ommedijk
Ommedijk 120
2353 GN Leiderdorp
Voorzitter: Dhr. T. van der Weegen
clientenraad@ActiVite.nl

ActiVite Hussonshoek

Cliëntenraad
p/a ActiVite Hussonshoek
Van Woudeweg 2K005
2481 XN Woubrugge
Voorzitter: Mevr. M. van den Berg
clientenraad@ActiVite.nl

ActiVite Rijnzate

Cliëntenraad
p/a ActiVite Rijnzate
Magnoliastraat 16
2404 VT Alphen aan den Rijn
Voorzitter: Mevr. C. Simmelink
clientenraad@ActiVite.nl

Wilt u alstublieft de casemanager bellen die in uw regio werkzaam is?

Alphen aan den Rijn

Alphen Noord

Harmien Stevens (di, wo, vr)
h.stevens-h.lam@ActiVite.nl
06 1109 2601

Iris Griffioen (di ochtend, do, vr)
i.griffioen@ActiVite.nl
06 2361 8912

Marian Slingerland (ma, di, wo)
m.slingerland@ActiVite.nl
06 2335 9854

Alphen Zuid

Anne Bos (ma, di, wo)
a.bos@ActiVite.nl
06 2716 1989 

Sasja Philipse (ma, di, do)
s.philipse@ActiVite.nl
06 1033 4961

Alphen Zuid, Boskoop

Aline Paul (di, do, vr)
a.paul-v.leeuwen@ActiVite.nl
06 5237 3091

Alphen Zuid en Zwammerdam

Anne van der Krogt (do, vr)
a.vd.krogt@ActiVite.nl
06 5138 8977

Boskoop

Anne Bos (ma, di, wo)
a.bos@ActiVite.nl
06 2716 1989 

Duin- en Bollenstreek

Heleen Klok (ma, di, do)
h.klok@ActiVite.nl
06 2716 5056

Kaag en Braassem

Nieuwkoop

Anouk Platje (ma, di, do)
a.platje@ActiVite.nl
06 2716 1992 

Kaag en Braassem

Irene Vermeulen (di, wo, vr)
i.vermeulen@ActiVite.nl
06 5139 3378 

Ter Aar, Aarlanderveen, Nieuwveen, Zevenhoven en Langeraar

Floor Kruik (di, wo, do)
f.kruik@ActiVite.nl
06 2715 6390

Leiden

Leiden Noord

Jolanda van der Zeeuw (di, wo, vr)
j.vd.zeeuw-vd.reijden@ActiVite.nl
06 1108 8668 

Simone Borgman (ma, di, do)
s.borgman@ActiVite.nl
06 1097 4684

Zoia Eichin (di t/m vr)
z.eichin@ActiVite.nl
06 5139 3076

Leiden Zuid

Anja van Beelen (ma, di, wo, vr)
a.v.beelen@ActiVite.nl
06 2577 2265 

Zoia Eichin (di, wo, do, vr)
z.eichin@ActiVite.nl

Annelies Duijndam-Vooijs (di, wo, vr)
a.duijndam-vooijs@ActiVite.nl
06 2716 5095

Bernadette Verbeek (ma, di, do)
b.verbeek@ActiVite.nl
06 2716 3214

Leiderdorp

Ellen Hulsbos-van Noort (ma, di, do)
e.hulsbos-v.noort@ActiVite.nl
06 2716 1951

Marleen Rous (di, wo, do)
m.rous@ActiVite.nl
06 2716 3119

Gieneke Erades-Wubs (ma, di, vr)
g.erades-wubs@ActiVite.nl
06 2716 1979

Rijndorpen en Zoeterwoude-Dorp/Rijndijk, Koudekerk aan den Rijn, Hazerswoude-Dorp/Rijndijk, Benthuizen

Sandra Spruit (ma, di, wo, do)
(Ook voor jonge mensen met dementie)
s.spruit@ActiVite.nl
06 2715 6353 

Rijndorpen en Zoeterwoude-Rijndijk

Marjon Rodermond (di, do, vrij oneven week)
m.rodermond@ActiVite.nl
06 5138 9827

Alle regio’s

Marieke van Tol (di)
m.v.tol-vt.wout@ActiVite.nl
06 4643 8568

Rijndorpen

Karin Bregman – van Leeuwen
06 27173048

Alphen a/d Rijn-Zuid

Rolijn Doppenberg
06 10014906

Alphen a/d Rijn-Noord

Marcia Matse
06 22022158

Leiderdorp

Manoëla de Boer
06 27156344

Leiden-Noord

Marjolein van Weldam
06 13947562

Leiden-Zuid

Irma Buitendijk 06 27163131
Monique Selhorst 06 27175859

Nieuwkoop

Meryl Verberg
06 27163151

Kaag en Braassem

Susanne van der Voorn
06 10331956

Overige

cva@ActiVite.nl

Algemeen nummer

U kunt de dienstdoende palliatief verpleegkundige 24 uur per dag bereiken via (088) 999 44 27.

Leiden- Zuid

Annemarie Schot
a.schot@ActiVite.nl
06 23573269

Leiden, Voorschoten

Yolanda Davis (ma, di, vr)
y.davis@ActiVite.nl
06 10361629

Alphen Zuid, Kerk en Zanen, Westerhove, Rijnhof, Zwammerdam, Boskoop en Barendrecht

Therese Fokkens
06 23403562
t.fokkens-freeke@ActiVite.nl
(ma, di, do, vr)

Alphen Noord

Anne-Marie Eekhout (ma, di, wo, do)
a.eekhout@ActiVite.nl
06 10159132

Nieuwkoop en omgeving

Anjo op ’t Landt – van der Meer (do, vr)
a.ot.landt@ActiVite.nl
06 15681863

Leiderdorp/Rijndorpen

Kirsten Verhallen (ma, di, do, vr)
k.verhallen@ActiVite.nl
06 10510685

Marie – Jose de Jong (wo, do, vr)
m.d.jong@ActiVite.nl
06 27163197

Duin- en Bollenstreek

Renato Verweij (di,wo,do,vr)
r.verweij@activite.nl
06 27163127

Noor Sluman (ma, wo, do)
n.sluman@ActiVite.nl
06 27176590

Kaag en Braassem

Bibi Muller (ma, wo, vr)
b.muller@ActiVite.nl
06 30399194

Sharita Wielders-Huijzer (ma, di, do, vr in de even weken)
s.wielders@activite.nl
06 10528049

Annemarie Schot
a.schot@ActiVite.nl
06 23573269

Alle regio’s

Carola Calame
c.calame@ActiVite.nl
06 22872639

Daniëlle Zevenhoven-Philippo
d.zevenhoven-philippo@ActiVite.nl
06 25772284

Annechien Oldersma (di, woe, do, vrij)
Locaties Rietveld, Ommedijk en geestelijke verzorging thuis
a.oldersma@ActiVite.nl

Paul Goossens (di, do, vrij) 
Locaties SassemBourg, AgnesStaete en Hof van Alkemade
p.goossens@ActiVite.nl

Maya Walburg (ma, di, do, vrij)
Locaties Rijnzate, Rietveld en Hussonshoek
m.walburg@ActiVite.nl

Heeft u vragen over ActiVite? U kunt contact opnemen met de afdeling Communicatie & Marketing, via cm@ActiVite.nl en (071) 516 14 15.

Zorgkantoor Zorg en Zekerheid

Postbus 400
2300 AK LEIDEN
T (071) 582 58 88
www.zorgkantoor-zorgenzekerheid.nl

CIZ vestiging Leiden en omgeving

Postbus 9555
2003 LN HAARLEM
T (088) 789 13 40
F (088) 789 13 41
www.ciz.nl

Gemeente Alphen aan den Rijn

Serviceplein
T 140172 (optie 2)
gemeente@alphenaandenrijn.nl

Gemeente Kaag en Braassem

Wmo-loket
T (071) 332 7272
info@kaagenbraassem.nl

Gemeente Leiden

Sociaal Wijkteam
T 14 071 optie 4
gemeente.leiden.nl

Gemeente Leiderdorp

Sociaal Team Leiderdorp
T (071) 545 85 45
info@sociaalteamleiderdorp.nl

Gemeente Oegstgeest

Sociaal Team Oegstgeest
T (071) 519 14 99 of 14071
sociaalteam@oegstgeest.nl

Gemeente Zoeterwoude

Loket Zorg, Werk en Inkomen
T (071) 580 63 49
gemeente@zoeterwoude.nl

Gemeente Voorschoten

Gemeentehuis
Leidseweg 25
2252 LA Voorschoten
T 14071 of
Whatsapp (06) 158 213 96
gemeente@voorschoten.nl

Gemeente Nieuwkoop

Wmo-loket
T 14 0172
info@nieuwkoop.nl

Gemeente Hillegom

Lokaal Loket
T (0800) 956 7000
info@isdbollenstreek.nl

Gemeente Lisse

Lokaal Loket
T (0800) 956 7000
info@isdbollenstreek.nl

Gemeente Teylingen

Zorgloket
T (0800) 956 7000
info@isdbollenstreek.nl

Gemeente Noordwijk

Lokaal loket
T (0800) 956 7000
info@isdbollenstreek.nl

Gemeente Noordwijkerhout

Wmo-adviescentrum
T (0800) 956 7000
info@isdbollenstreek.nl

Gemeente Katwijk

Zorgloket
(071) 406 50 20
contractbeheerwmo@katwijk.nl

Gemeente Wassenaar

Gemeentehuis
Johan de Wittstraat 45
2242 LV Wassenaar
T 14071 of
Whatsapp 06 158 213 96
gemeente@wassenaar.nl

  • DD slash MM slash JJJJ
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen
Heeft u een vraag over zorg, gezondheid en welzijn? Vind het antwoord bij de veelgestelde vragen!
Schoenen op maat
Op zoek naar orthopedische schoenen van deze tijd? Die helemaal naar jouw smaak zijn? Dat kan bij van Gils Footcare! Zij ontwerpen orthopedische schoenen en steunzolen helemaal naar jouw wens. Van Gils richt zich op het verminderen of oplossen van je mobiliteitsprobleem, zodat je weer kunt bewegen zonder klachten. Ook (sport)steunzolen maken zij geheel voor je op maat. Word lid van de ledenorganisatie en ontvang korting, onder andere bij van Gils Footcare!