Contact

We horen graag van u!

Op deze pagina vindt u alle contactgegevens van onze locaties en van de organisaties waar wij veel mee samenwerken. Heeft u tips, feedback of een vraag? We horen graag van u!

Contact
Voor al uw vragen kunt u contact opnemen met ons Klant Contact Centrum.
Alle adresgegevens
We horen graag van u!
Bezoekadres

Simon Smitweg 8
Leiderdorp (routebeschrijving)

Postadres

Postbus 149
2350 AC Leiderdorp

Telefoon: (071) 516 14 15
Fax: (071) 516 13 09
E-mail: info@activite.nl

KvK-nummer: 27307515
BTW-nummer: NL81.83.88.610.B.01

Actief Plus

KvK-nummer: 27278583
BTW-nummer: NL81.49.10.282.B.01

Alphen aan den Rijn

Ontmoetingscentrum De Populier (OCD)

Magnoliastraat 16
2404 VT Alphen aan den Rijn
ocdepopulier@activite.nl
(071) 516 14 15
ma t/m vr

Ontmoetingscentrum Noorderbrink (OCD)

Klompenmaker 156
2401 PR Alphen aan den Rijn
ocdnoorderbrink@activite.nl
(0172) 431 980
ma t/m vr

Ontmoetingscentrum De Vrienden (OC)

Sterrenlaan 116
2402 BA Alphen aan den Rijn
06 1092 8972
DVdevrienden@activite.nl
ma t/m vrij

Ontmoetingscentrum De Oude Wereld (OC)

De Oude Wereld 57
2408 NV Alphen aan den Rijn
06 2715 6226
DVoudewereld@activite.nl
do

Ontmoetingscentrum De Hazelaar (OC)

Magnoliastraat 16
2404 VT Alphen aan den Rijn
ocdehazelaar@activite.nl
(071) 516 14 15
ma t/m vr

Leiden

Ontmoetingscentrum De Lepelaar (OCD)

Apollotoren 2
2324 DR Leiden
ocddelepelaar@activite.nl
06 2715 6262
ma t/m vr

Leiderdorp

Ontmoetingscentrum De Ommedijk (OCD)

Ommedijk 80
2353 GN Leiderdorp
ocddeommedijk@activite.nl
06 2715 3492
ma t/m vr

Leimuiden

Ontmoetingscentrum De Ontmoeting(OCD)

Dorpsstraat 49
2451 AT Leimuiden
ocdleimuiden@activite.nl
06 1034 4060
di & do

Noordwijk

Ontmoetingscentrum Het Trefpunt (OCD)

Schoolstraat 2
2202 HJ  Noordwijk
ocdnoordwijk@activite.nl
06 2715 5755
ma t/m vr

Noordwijkerhout

Ontmoetingscentrum Puijckendam (OC)

Pilarenlaan 4-P3
2211 NA Noordwijkerhout
DVPuijckendam@activite.nl
06 2716 1023
ma & do

Roelofarendsveen

Ontmoetingscentrum Hof van Alkemade (OCD)

Schoolbaan 2a
2371 VJ  Roelofarendsveen
ocdroelofarendsveen@activite.nl
06 1036 2169
ma, wo, do & vr

Voorhout

Ontmoetingscentrum Voorhout (OCD)

Agneshove 81
2215 HS Voorhout
ocdvoorhout@activite.nl
06 2335 8739
ma t/m za

Ontmoetingscentrum Teylingen (OC)

Kerkweg 4
2215 KM Voorhout
DVTeylingen@activite.nl
06 1088 3064
ma, wo & vr

Zie onderaan een schema met de werkdagen.

Leiden Noord

René van Delft

06 27165098
r.v.delft@activite.nl

Leiden Zuid

Judith Keyzer

06 23390223
j.keyzer.vd.hoek@activite.nl

Aar en Braasem (gemeente Nieuwkoop, gemeente Kaag en Braassem)

Mariska Hulsbos

06 27176621
m.hulsbos@activite.nl

Leiderdorp en Rijndorpen

Mariska Schoorl

06 22020851
m.schoorl@activite.nl

Alphen Noord

Karin van Capelleveen

06 27175856
k.v.capelleveen@activite.nl

Alphen centrum, Zwammerdam

Nanouk Alma

06 10886940
n.alma@activite.nl

Duin en Bollenstreek

Gijs van Middelkoop

06 54207215
g.v.middelkoop@activite.nl

Leiden (Groenhoven en Rosenburg), Leiderdorp

Pauline Ooms

06 15638570
p.ooms01@activite.nl

Alphen a/d Rijn, Aar en Braassem

Jamie Jansen

06 11461313
j.jansen@activite.nl

  Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Mariska Hulsbos X X

 

  X

W

 
Mariska Schoorl X   X

W

X  
Karin van Capelleveen X

W

(X) X

 

X  
Nanouk Alma   X   X X

W

René van Delft X

 

X

W

  (X)  
Judith Keyzer   X   X X

 

Gijs van Middelkoop X

 

X   X

 

X
Pauline Ooms

 

  X X X X
Jamie Jansen

 

         

= Werkdagen
W = Controle mailbox wondverpleegkundigen@activite.nl

Als u in aanmerking wilt komen voor een appartement of specifieke vragen heeft met betrekking tot één van de huizen, kunt u rechtstreeks bij het betreffende verpleeghuis terecht. Onze receptionisten staan u graag te woord of zorgen er voor dat u de juiste medewerker te spreken krijgt.

De contactgegevens van de verpleeghuizen vindt u onder locaties.

Centrale cliëntenraad

Voorzitter

Dhr. F. Manders

Secretariaat
p/a Postbus 149
2350 AC  Leiderdorp

Telefoon: (071) 516 14 15
Of stuur een e-mail

Lokale cliëntenraden

ActiVite AgnesStaete

Cliëntenraad
p/a ActiVite AgnesStaete
Kerkweg 4
2215 KM Voorhout
Voorzitter: Dhr. E. Noort
algemeensecretariaat@activite.nl

ActiVite Hof van Alkemade

Cliëntenraad
p/a ActiVite Hof van Alkemade
Schoolbaan 2a
2371 VJ Roelofarendsveen
Voorzitter: vacant
algemeensecretariaat@activite.nl

ActiVite Rietveld

Cliëntenraad
p/a ActiVite Rietveld
Zonnedauw 1
2408 LV Alphen aan den Rijn
Voorzitter: Dhr. B. Timmer
algemeensecretariaat@activite.nl

ActiVite SassemBourg

Cliëntenraad
p/a Jan van Brabantweg 7
2171 HC Sassenheim
Voorzitter: Dhr. R. Gerrits
algemeensecretariaat@activite.nl

ActiVite Noorderbrink

Cliëntenraad
p/a ActiVite Noorderbrink
Klompenmaker 156
2401 PR Alphen aan den Rijn
Voorzitter: Vacant
algemeensecretariaat@activite.nl

ActVite De Ommedijk

Cliëntenraad
p/a ActiVite De Ommedijk
Ommedijk 120
2353 GN Leiderdorp
Voorzitter: vacant
algemeensecretariaat@activite.nl

ActiVite Hussonshoek

Cliëntenraad
p/a ActiVite Hussonshoek
Van Woudeweg 2K005
2481 XN Woubrugge
Voorzitter: vacant
algemeensecretariaat@activite.nl

Wilt u alstublieft de casemanager bellen die in uw regio werkzaam is?

Alphen aan den Rijn

Alphen Noord

Harmien Stevens (di, do, vr)
h.stevens-h.lam@activite.nl
06 1109 2601

Brenda Boeseken (di, wo, do)
b.boeseken@activite.nl
06 2577 2292

Alphen Noord en Centrum

Iris Griffioen (in dienst per 1 december 2020)

Alphen Zuid

Jolanda van der Zeeuw (di, wo (ochtend), do, vr)
j.vd.zeeuw-vd.reijden@activite.nl
06 1108 8668 

Anne Bos (ma, di, wo)
a.bos@activite.nl
06 2716 1989 

Alphen Zuid & Noord

Marian Slingerland (ma, di, do en vr op de oneven weken)
m.slingerland@activite.nl
06 2335 9854

Duin- en Bollenstreek

Heleen Klok (ma, di, do)
h.klok@activite.nl
06 2716 5056

Jennifer van Leeuwen (di, wo, vr)(verlof 4-6 tot 12-10)
j.v.leeuwen02@activite.nl
06 2335 9567 

Kaag en Braassem

Nieuwkoop

Anouk Platje (ma, di, do)
a.platje@activite.nl
06 2716 1992 

Kaag en Braassem

Irene Vermeulen (di, wo, vr)
i.vermeulen@activite.nl
06 5139 3378 

Leiden

Leiden Noord

Simone Borgman (ma, di, wo, do)
s.borgman@activite.nl
06 1097 4684

Lyanne van Dijk (di, do, vr)
l.v.dijk01@activite.nl
06 2716 2030

Zoia Eichin (in dienst per 1 december 2020)

Leiden Zuid

Anja van Beelen (ma, di, do, vr)
a.v.beelen@activite.nl
06 2577 2265 

Fieke Goemaere (ma, di, do)
f.goemaere@activite.nl
06 5420 0372 

Lucy Zengerink (ma, di, vr)
L.zengerink@activite.nl
06 27153412

Leiderdorp

Danielle vd Krogt (di, wo, do)
d.vd.krogt@activite.nl
06 2716 1991

Rijndorpen

Rijndorpen en Zoeterwoude

Sandra Spruit (ma, di, wo, do)
s.spruit@activite.nl
06 2715 6353 

Rijndorpen

Karin Bregman – van Leeuwen
06 27173048

Alphen a/d Rijn

Rolijn Doppenberg
06 10014906

Leiderdorp

Manoëla de Boer
06 27156344

Leiden-Zuid

Annemarie Knijnenburg
06 27156320

Leiden-Noord

Marjolein van Weldam
06 13947562

Nieuwkoop

Meryl Verberg
06 27163151

Kaag en Braassem

Susanne van der Voorn
06 10331956

Overige

cva@activite.nl

Leiden- Zuid

Annemarie Schot
a.schot@activite.nl
06 23573269

Kaag en Braassem

Tinie Bakker-Klein (ma, di, do)
t.bakker@activite.nl
06 27163190

Alphen Noord

Anne-Marie Eekhout
a.eekhout@activite.nl
06 10159132

Alphen Zuid

Zie gegevens Alphen Noord (tijdelijk)

Nieuwkoop en omgeving

Anjo op ’t Landt – van der Meer (ma, do, vr)
a.ot.landt-vd.meer@activite.nl
06 15681863

Leiderdorp/Rijndorpen

Marjon Kwakernaak (ma, di, wo)
m.kwakernaak@activite.nl
06 27161976

Marie – Jose de Jong (wo, do, vrij)
m.d.jong01@activite.nl
06 27163197

Duin- en Bollenstreek, Amstelveen

Zie Marjon Kwakernaak, Leiderdorp/Rijndorpen (tijdelijk)

Kaag en Braassem

Bibi Muller (ma, di, wo, do)
b.muller@activite.nl
06 30399194

Leiden-Noord

Lesley Hulswit
l.hulswit@activite.nl
06 10321905

Heeft u vragen over ActiVite? U kunt contact opnemen met de afdeling Communicatie & Marketing, via cm@activite.nl en        (071) 516 14 15.

Zorgkantoor Zorg en Zekerheid

Postbus 400
2300 AK LEIDEN
T (071) 582 58 88
www.zorgkantoor-zorgenzekerheid.nl

CIZ vestiging Leiden en omgeving

Postbus 9555
2003 LN HAARLEM
T (088) 789 13 40
F (088) 789 13 41
www.ciz.nl

Gemeente Alphen aan den Rijn

Serviceplein
T 140172 (optie 2)
gemeente@alphenaandenrijn.nl

Gemeente Kaag en Braassem

Wmo-loket
T (071) 332 7272
info@kaagenbraassem.nl

Gemeente Leiden

Sociaal Wijkteam
T 14 071 optie 4
gemeente.leiden.nl

Gemeente Leiderdorp

Sociaal Team Leiderdorp
T (071) 545 85 45
info@sociaalteamleiderdorp.nl

Gemeente Oegstgeest

Sociaal Team Oegstgeest
T (071) 519 14 99 of 14071
sociaalteam@oegstgeest.nl

Gemeente Zoeterwoude

Loket Zorg, Werk en Inkomen
T (071) 580 63 49
gemeente@zoeterwoude.nl

Gemeente Voorschoten

Gemeentehuis
Leidseweg 25
2252 LA Voorschoten
T 14071 of
Whatsapp (06) 158 213 96
gemeente@voorschoten.nl

Gemeente Nieuwkoop

Wmo-loket
T 14 0172
info@nieuwkoop.nl

Gemeente Hillegom

Lokaal Loket
T (0800) 956 7000
info@isdbollenstreek.nl

Gemeente Lisse

Lokaal Loket
T (0800) 956 7000
info@isdbollenstreek.nl

Gemeente Teylingen

Zorgloket
T (0800) 956 7000
info@isdbollenstreek.nl

Gemeente Noordwijk

Lokaal loket
T (0800) 956 7000
info@isdbollenstreek.nl

Gemeente Noordwijkerhout

Wmo-adviescentrum
T (0800) 956 7000
info@isdbollenstreek.nl

Gemeente Katwijk

Zorgloket
(071) 406 50 20
contractbeheerwmo@katwijk.nl

Gemeente Wassenaar

Gemeentehuis
Johan de Wittstraat 45
2242 LV Wassenaar
T 14071 of
Whatsapp 06 158 213 96
gemeente@wassenaar.nl

  • Datumnotatie:DD slash MM slash JJJJ
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen
Heeft u een vraag over zorg, gezondheid en welzijn? Vind het antwoord bij de veelgestelde vragen!
Lid worden van ActiVite Ledenorganisatie
ActiVite Ledenorganisatie biedt een ruim aanbod van cursussen, zoals Yoga 50+, Dansen is voor Iedereen!, Reanimatie en gebruik AED en een Opfriscursus Autorijden. Een leuke manier om te bewegen, te ontspannen of om andere mensen te ontmoeten.