Contact

We horen graag van u!

Op deze pagina vindt u alle contactgegevens van onze locaties en van de organisaties waar wij veel mee samenwerken. Heeft u tips, feedback of een vraag? We horen graag van u!

Contact
Voor al uw vragen kunt u contact opnemen met ons Klant Contact Centrum.
Alle adresgegevens
We horen graag van u!
Bezoekadres

Simon Smitweg 8
2353 GA, Leiderdorp (routebeschrijving)

Postadres

Postbus 149
2350 AC Leiderdorp

Telefoon: (071) 516 14 15
Fax: (071) 516 13 09
E-mail: info@ActiVite.nl

KvK-nummer: 27307515
BTW-nummer: NL81.83.88.610.B.01

Actief Plus

KvK-nummer: 27278583
BTW-nummer: NL81.49.10.282.B.01

Alphen aan den Rijn

Ontmoetingscentrum De Populier (OCD)

Magnoliastraat 16
2404 VT Alphen aan den Rijn
ocdepopulier@ActiVite.nl
(071) 516 14 15
ma t/m vr

Ontmoetingscentrum Westerhove (OCD)

Anna van Burenlaan 147
2404GB Alphen aan den Rijn
ocwesterhove@ActiVite.nl
06 1092 7941
ma, di, do en vr

Ontmoetingscentrum Noorderbrink (OCD)

Klompenmaker 156
2401 PR Alphen aan den Rijn
ocdnoorderbrink@ActiVite.nl
(0172) 431 980
ma t/m vr

Ontmoetingscentrum De Vrienden (OC)

Sterrenlaan 116
2402 BA Alphen aan den Rijn
06 1092 8972
DVdevrienden@ActiVite.nl
ma t/m vrij

Ontmoetingscentrum De Oude Wereld (OC)

De Oude Wereld 57
2408 NV Alphen aan den Rijn
06 2715 6226
DVoudewereld@ActiVite.nl
do

Leiden

Ontmoetingscentrum De Lepelaar (OCD)

Apollotoren 2
2324 DR Leiden
ocddelepelaar@ActiVite.nl
06 2715 6262
ma t/m vr

Leiderdorp

Ontmoetingscentrum De Ommedijk (OCD)

Ommedijk 80
2353 GN Leiderdorp
ocddeommedijk@ActiVite.nl
06 2715 3492
ma t/m vr

Leimuiden

Ontmoetingscentrum De Ontmoeting(OCD)

Dorpsstraat 49
2451 AT Leimuiden
ocdleimuiden@ActiVite.nl
06 1034 4060
di & do

Noordwijk

Ontmoetingscentrum Het Trefpunt (OCD)

Schoolstraat 2
2202 HJ  Noordwijk
ocdnoordwijk@ActiVite.nl
06 2715 5755
ma t/m vr

Noordwijkerhout

Ontmoetingscentrum Puijckendam (OC)

Pilarenlaan 4-P3
2211 NA Noordwijkerhout
DVPuijckendam@ActiVite.nl
06 2716 1023
ma & do

Roelofarendsveen

Ontmoetingscentrum Hof van Alkemade (OCD)

Schoolbaan 2a
2371 VJ  Roelofarendsveen
ocdroelofarendsveen@ActiVite.nl
06 1036 2169
ma, wo, do & vr

Voorhout

Ontmoetingscentrum Voorhout (OCD)

Agneshove 81
2215 HS Voorhout
ocdvoorhout@ActiVite.nl
06 2335 8739
ma t/m za

Ontmoetingscentrum Teylingen (OC)

Kerkweg 4
2215 KM Voorhout
DVTeylingen@ActiVite.nl
06 1088 3064
ma, wo & vr

Zie onderaan een schema met de werkdagen.

Leiden Noord

René van Delft

06 27165098
r.v.delft@ActiVite.nl
(ma, di, (wo), do)

Leiden Zuid

Judith Keyzer

06 23390223
j.keyzer.vd.hoek@ActiVite.nl

Aar en Braasem (gemeente Nieuwkoop, gemeente Kaag en Braassem)

Mariska Hulsbos

06 27176621
m.hulsbos@ActiVite.nl

Leiderdorp en Rijndorpen

Mariska Schoorl

06 22020851
m.schoorl@ActiVite.nl

Alphen Noord

Karin van Capelleveen

06 27175856
k.v.capelleveen@ActiVite.nl

Alphen centrum, Zwammerdam

Nanouk Alma

06 10886940
n.alma@ActiVite.nl

Duin en Bollenstreek

Gijs van Middelkoop

06 54207215
g.v.middelkoop@ActiVite.nl

Leiden (Groenhoven en Rosenburg), Leiderdorp

Pauline Ooms

06 15638570
p.ooms01@ActiVite.nl

Alphen a/d Rijn, Aar en Braassem

Jamie Jansen

06 11461313
j.jansen@ActiVite.nl
(Alphen aan den Rijn op wo,do)
(Aar en Braassem op maandag)

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Mariska Hulsbos X X

 

  X

W

Mariska Schoorl X   X

W

X  
Karin van Capelleveen X

W

(X) X

 

X  
Nanouk Alma   X   X X

W

René van Delft X

 

X

W

  (X)  
Judith Keyzer   X   X X

 

Gijs van Middelkoop X

 

X   X

 

X
Pauline Ooms

 

  X X X X
Jamie Jansen

 

         

= Werkdagen
W = Controle mailbox wondverpleegkundigen@ActiVite.nl

Als u in aanmerking wilt komen voor een appartement of specifieke vragen heeft met betrekking tot één van de huizen, kunt u rechtstreeks bij het betreffende verpleeghuis terecht. Onze receptionisten staan u graag te woord of zorgen er voor dat u de juiste medewerker te spreken krijgt.

De contactgegevens van de verpleeghuizen vindt u onder locaties.

Centrale cliëntenraad

Voorzitter

Mevr. C. Bergsma

Secretariaat
p/a Postbus 149
2350 AC  Leiderdorp

Telefoon: (071) 516 14 15
Of stuur een e-mail

Lokale cliëntenraden

ActiVite AgnesStaete

Cliëntenraad
p/a ActiVite AgnesStaete
Kerkweg 4
2215 KM Voorhout
Voorzitter: Dhr. E. Noort
clientenraad@ActiVite.nl

ActiVite Hof van Alkemade

Cliëntenraad
p/a ActiVite Hof van Alkemade
Schoolbaan 2a
2371 VJ Roelofarendsveen
Voorzitter: Dhr. D. Hoogenboom
clientenraad@ActiVite.nl

ActiVite Rietveld

Cliëntenraad
p/a ActiVite Rietveld
Zonnedauw 1
2408 LV Alphen aan den Rijn
Voorzitter: Dhr. B. Timmer
clientenraad@ActiVite.nl

ActiVite SassemBourg

Cliëntenraad
p/a Jan van Brabantweg 7
2171 HC Sassenheim
Voorzitter: Dhr. R. Gerrits
clientenraad@ActiVite.nl

ActVite De Ommedijk

Cliëntenraad
p/a ActiVite De Ommedijk
Ommedijk 120
2353 GN Leiderdorp
Voorzitter: Dhr. T. van der Weegen
clientenraad@ActiVite.nl

ActiVite Hussonshoek

Cliëntenraad
p/a ActiVite Hussonshoek
Van Woudeweg 2K005
2481 XN Woubrugge
Voorzitter: Mevr. M. van den Berg
clientenraad@ActiVite.nl

ActiVite Rijnzate

Cliëntenraad
p/a ActiVite Rijnzate
Magnoliastraat 16
2404 VT Alphen aan den Rijn
Voorzitter: Mevr. C. Simmelink
clientenraad@ActiVite.nl

Wilt u alstublieft de casemanager bellen die in uw regio werkzaam is?

Alphen aan den Rijn

Alphen Noord

Harmien Stevens (dinsdag ochtend, do, vr)
h.stevens-h.lam@ActiVite.nl
06 1109 2601

Iris Griffioen (di ochtend, do, vr)
i.griffioen@ActiVite.nl
06 2361 8912

Marian Slingerland (ma, di, wo)
m.slingerland@ActiVite.nl
06 2335 9854

Alphen Zuid

Brenda Boeseken (ma, di en do)
b.boeseken@ActiVite.nl
06 2577 2292

Anne Bos (ma, di, wo)
a.bos@ActiVite.nl
06 2716 1989 

Boskoop

Anne Bos (ma, di, wo)
a.bos@ActiVite.nl
06 2716 1989 

Duin- en Bollenstreek

Heleen Klok (ma, di, do)
h.klok@ActiVite.nl
06 2716 5056

Jennifer van Leeuwen (di, wo, vr)
j.v.leeuwen02@ActiVite.nl
06 2335 9567 

Kaag en Braassem

Nieuwkoop

Anouk Platje (ma, di, do)
a.platje@ActiVite.nl
06 2716 1992 

Kaag en Braassem

Irene Vermeulen (di, wo, vr)
i.vermeulen@ActiVite.nl
06 5139 3378 

Kaag en Braassem & Nieuwkoop

Floor Kruik (di, wo, do)
f.kruik@ActiVite.nl
06 2715 6390

Leiden

Leiden Noord

Jolanda van der Zeeuw (di, wo, vr)
j.vd.zeeuw-vd.reijden@ActiVite.nl
06 1108 8668 

Simone Borgman (ma, di, do)
s.borgman@ActiVite.nl
06 1097 4684

Zoia Eichin (di t/m vr)
z.eichin@ActiVite.nl
06 5139 3076

Leiden Zuid

Anja van Beelen (ma, di, wo, vr)
a.v.beelen@ActiVite.nl
06 2577 2265 

Fieke Goemaere (ma, di, do)
f.goemaere@ActiVite.nl
06 5420 0372 

Zoia Eichin (di, wo, do, vr)
z.eichin@ActiVite.nl

Leiderdorp

Danielle vd Krogt (di, wo, do)
d.vd.krogt@ActiVite.nl
06 2716 1991

Ellen Hulsbos-van Noort (ma, di, do)
e.hulsbos-v.noort@activite.nl
06 2716 1951

Rijndorpen en Zoeterwoude

Sandra Spruit (ma, di, wo, do)
s.spruit@ActiVite.nl
06 2715 6353 

Rijndorpen

Karin Bregman – van Leeuwen
06 27173048

Alphen a/d Rijn

Rolijn Doppenberg
06 10014906

Leiderdorp

Manoëla de Boer
06 27156344

Leiden-Zuid

Annemarie Knijnenburg
06 27156320

Leiden-Noord

Marjolein van Weldam
06 13947562

Nieuwkoop

Meryl Verberg
06 27163151

Kaag en Braassem

Susanne van der Voorn
06 10331956

Overige

cva@ActiVite.nl

Leiden- Zuid

Annemarie Schot
a.schot@ActiVite.nl
06 23573269

Therese Fokkens (ma, di, do, vrij)
t.fokkens-freeke@ActiVite.nl
06 23403562

Alphen Noord

Anne-Marie Eekhout
a.eekhout@ActiVite.nl
06 10159132

Alphen Zuid

Zie tijdelijk Alpen Noord

Nieuwkoop en omgeving

Anjo op ’t Landt – van der Meer (ma, do, vr)
a.ot.landt-vd.meer@activite.nl
06 15681863

Leiderdorp/Rijndorpen

Marjon Kwakernaak (ma, di, wo)
m.kwakernaak@ActiVite.nl
06 27161976

Marie – Jose de Jong (wo, do, vrij)
m.d.jong01@ActiVite.nl
06 27163197

Duin- en Bollenstreek

Renato Verweij
r.verweij@activite.nl
06 27163127

Amstelveen, Kaag en Braassem en Nieuwkoop

Jose Maas
j.maas@activite.nl
06 27144422

Kaag en Braassem

Bibi Muller (ma, di, wo, do)
b.muller@ActiVite.nl
06 30399194

Leiden-Noord

Lesley Hulswit
l.hulswit@ActiVite.nl
06 10321905

Therese Fokkens (ma, di, do, vrij)
t.fokkens-freeke@ActiVite.nl
06 23403562

Voorschoten

Therese Fokkens (ma, di, do, vrij)
t.fokkens-freeke@ActiVite.nl
06 23403562

 

Annechien Oldersma (di, woe, do, vrij)
Locaties Rietveld, Ommedijk en geestelijke verzorging thuis
a.oldersma@ActiVite.nl

Paul Goossens (di, do, vrij) 
Locaties SassemBourg, AgnesStaete en Hof van Alkemade
p.goossens@ActiVite.nl

Maya Walburg (ma, di, do, vrij)
Locaties Rijnzate, Rietveld, Hussonshoek en Sassenoord
m.walburg@ActiVite.nl

Heeft u vragen over ActiVite? U kunt contact opnemen met de afdeling Communicatie & Marketing, via cm@ActiVite.nl en (071) 516 14 15.

Zorgkantoor Zorg en Zekerheid

Postbus 400
2300 AK LEIDEN
T (071) 582 58 88
www.zorgkantoor-zorgenzekerheid.nl

CIZ vestiging Leiden en omgeving

Postbus 9555
2003 LN HAARLEM
T (088) 789 13 40
F (088) 789 13 41
www.ciz.nl

Gemeente Alphen aan den Rijn

Serviceplein
T 140172 (optie 2)
gemeente@alphenaandenrijn.nl

Gemeente Kaag en Braassem

Wmo-loket
T (071) 332 7272
info@kaagenbraassem.nl

Gemeente Leiden

Sociaal Wijkteam
T 14 071 optie 4
gemeente.leiden.nl

Gemeente Leiderdorp

Sociaal Team Leiderdorp
T (071) 545 85 45
info@sociaalteamleiderdorp.nl

Gemeente Oegstgeest

Sociaal Team Oegstgeest
T (071) 519 14 99 of 14071
sociaalteam@oegstgeest.nl

Gemeente Zoeterwoude

Loket Zorg, Werk en Inkomen
T (071) 580 63 49
gemeente@zoeterwoude.nl

Gemeente Voorschoten

Gemeentehuis
Leidseweg 25
2252 LA Voorschoten
T 14071 of
Whatsapp (06) 158 213 96
gemeente@voorschoten.nl

Gemeente Nieuwkoop

Wmo-loket
T 14 0172
info@nieuwkoop.nl

Gemeente Hillegom

Lokaal Loket
T (0800) 956 7000
info@isdbollenstreek.nl

Gemeente Lisse

Lokaal Loket
T (0800) 956 7000
info@isdbollenstreek.nl

Gemeente Teylingen

Zorgloket
T (0800) 956 7000
info@isdbollenstreek.nl

Gemeente Noordwijk

Lokaal loket
T (0800) 956 7000
info@isdbollenstreek.nl

Gemeente Noordwijkerhout

Wmo-adviescentrum
T (0800) 956 7000
info@isdbollenstreek.nl

Gemeente Katwijk

Zorgloket
(071) 406 50 20
contractbeheerwmo@katwijk.nl

Gemeente Wassenaar

Gemeentehuis
Johan de Wittstraat 45
2242 LV Wassenaar
T 14071 of
Whatsapp 06 158 213 96
gemeente@wassenaar.nl

  • DD slash MM slash YYYY
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen
Heeft u een vraag over zorg, gezondheid en welzijn? Vind het antwoord bij de veelgestelde vragen!
Lid worden van ActiVite Ledenorganisatie
ActiVite Ledenorganisatie biedt een ruim aanbod van cursussen, zoals Yoga 50+, Dansen is voor Iedereen!, Reanimatie en gebruik AED en een Opfriscursus Autorijden. Een leuke manier om te bewegen, te ontspannen of om andere mensen te ontmoeten.