Verwijzerscontact

Direct intercollegiaal contact

Alle belangrijke telefoonnummers op een rijtje.

Verwijzerslijn
ActiVite heeft een algemeen nummer speciaal voor verwijzers.
Contactinformatie voor verwijzers
Snel intercollegiaal contact
Werkgebied Alphen a/d Rijn Noord

06 2716 5051

Werkgebied Alphen a/d Rijn Zuid en Boskoop

06 1564 1050

Werkgebied Kaag & Braasem en Nieuwkoop

06 2362 7931

Werkgebied Leiderdorp en Rijndorpen

06 2716 3107

Werkgebied Leiden Noord en Centrum

06 2361 9130

Werkgebied Leiden Zuid en Voorschoten

06 1110 2797

Werkgebied Duin en Bollen en Amstelveen

06 2715 3443

 

Bel de Verwijzerslijn voor intercollegiaal overleg:

(071) 516 13 13

RAP-ZHN is het regionaal aanmeldpunt in Zuid-Holland Noord voor verwijzers om acute ouderenzorg (ELV/crisis) te regelen. Bel (088) 33 99 999.

Bel het specialistenteam van ActiVite voor medisch specialistische zorg:

06 2714 4444 (24 uur per dag)

Bel de behandeldienst van ActiVite voor contact met de behandelaren op onze psycho-geriatrische locaties.

(0172) 760 030

(locatie Rietveld,  laat u doorverbinden met de medische dienst)

Mailen kan ook: medischedienst@activite.nl

 

Wilt u alstublieft de casemanager bellen die in uw regio werkzaam is?

Alphen aan den Rijn

Alphen Noord

Harmien Stevens (di, wo, vr)
h.stevens-h.lam@ActiVite.nl
06 1109 2601

Iris Griffioen (di ochtend, do, vr)
i.griffioen@ActiVite.nl
06 2361 8912

Marian Slingerland (ma, di, wo)
m.slingerland@ActiVite.nl
06 2335 9854

Annemarie de Groot (ma, di, wo)
a.d.groot-beeuwkes@ActiVite.nl
06-11076268

Alphen Zuid

Anne Bos (ma, di, wo)
a.bos@ActiVite.nl
06 2716 1989 

Annemarie de Groot (ma, di, wo)
a.d.groot-beeuwkes@ActiVite.nl
06-11076268

Annet van Vugt (ma, di, do)
a.v.vugt@ActiVite.nl
06-10051925

Alphen Zuid, Boskoop

Aline Paul (di, do, vr)
a.paul-v.leeuwen@ActiVite.nl
06 5237 3091

Alphen Zuid en Zwammerdam

Anne van der Krogt (do, vr)
a.vd.krogt@ActiVite.nl
06 5138 8977

Boskoop

Anne Bos (ma, di, wo)
a.bos@ActiVite.nl
06 2716 1989 

Duin- en Bollenstreek

Heleen Klok (ma, di, do)
h.klok@ActiVite.nl
06 2716 5056

Annette van der Kroft (wo, do, vr)
krofta@ActiVite.nl
06 10244646

Cynthia Ligthart (ma,di,wo,do)
c.ligthart@ActiVite.nl
06-22012956

Kaag en Braassem

Nieuwkoop

Anouk Platje (ma, di, do)
a.platje@ActiVite.nl
06 2716 1992 

Kaag en Braassem

Irene Vermeulen (di, wo, vr)
i.vermeulen@ActiVite.nl
06 5139 3378 

Ter Aar, Aarlanderveen, Nieuwveen, Zevenhoven en Langeraar

Floor Kruik (di, wo, do)
f.kruik@ActiVite.nl
06 2715 6390

Leiden

Leiden Noord

Jolanda van der Zeeuw (di, wo, vr)
j.vd.zeeuw-vd.reijden@ActiVite.nl
06 1108 8668 

Simone Borgman (ma, di, do)
s.borgman@ActiVite.nl
06 1097 4684

Zoia Eichin (di t/m vr)
z.eichin@ActiVite.nl
06 5139 3076

Leiden Zuid

Anja van Beelen (ma, di, wo, vr)
a.v.beelen@ActiVite.nl
06 2577 2265 

Zoia Eichin (di, wo, do, vr)
z.eichin@ActiVite.nl

Annelies Duijndam-Vooijs (di, wo, vr)
a.duijndam-vooijs@ActiVite.nl
06 2716 5095

Bernadette Verbeek (ma, di, do)
b.verbeek@ActiVite.nl
06 2716 3214

Leiderdorp

Ellen Hulsbos-van Noort (ma, di, do)
e.hulsbos-v.noort@ActiVite.nl
06 2716 1951

Marleen Rous (di, wo, do)
m.rous@ActiVite.nl
06 2716 3119

Gieneke Erades-Wubs (ma, di, vr)
g.erades-wubs@ActiVite.nl
06 2716 1979

Rijndorpen en Zoeterwoude-Dorp/Rijndijk, Koudekerk aan den Rijn, Hazerswoude-Dorp/Rijndijk, Benthuizen

Sandra Spruit (ma, di, wo, do)
(Ook voor jonge mensen met dementie)
s.spruit@ActiVite.nl
06 2715 6353 

Rijndorpen en Zoeterwoude-Rijndijk

Marjon Rodermond (di, do, vrij oneven week)
m.rodermond@ActiVite.nl
06 5138 9827

Alle regio’s
Rijndorpen

Karin Bregman – van Leeuwen
06 27173048

Alphen a/d Rijn-Zuid

Rolijn Doppenberg
06 10014906

Alphen a/d Rijn-Noord

Marcia Matse
06 22022158

Duin en bollen

Anouk van den nieuwendijk
06 27144394

Leiderdorp

Manoëla de Boer
06 27156344

Leiden-Noord

Marjolein van Weldam
06 13947562

Leiden-Zuid

Irma Buitendijk 06 27163131
Monique Selhorst 06 27175859

Nieuwkoop

Meryl Verberg
06 27163151

Kaag en Braassem

Susanne van der Voorn
06 10331956

Overige

cva@ActiVite.nl

Leiden- Zuid

Annemarie Schot (wo, do, vr)
a.schot@ActiVite.nl
06 23573269

Leiden-Noord, Voorschoten

Yolanda Davis (ma, di, woe)
y.davis@ActiVite.nl
06 10361629

Alphen Zuid, Kerk en Zanen, Westerhove, Rijnhof, Bodegraven en Boskoop

Therese Fokkens (ma, di, wo)
06 23403562
t.fokkens-freeke@ActiVite.nl

Alphen Noord & Team Nabij

Anne-Marie Eekhout (ma, di, wo, do)
a.eekhout@ActiVite.nl
06 10159132

Leiderdorp/Rijndorpen

Kirsten Verhallen (ma, di, do, vr)
k.verhallen@ActiVite.nl
06 10510685

Marie – Jose de Jong (wo, do, vr)
m.d.jong@ActiVite.nl
06 27163197

Duin- en Bollenstreek/Amstelveen

Renato Verweij (di, wo, do, vr)
r.verweij@activite.nl
06 27163127

Noor Sluman (ma, wo, do)
n.sluman@ActiVite.nl
06 27176590

Kaag en Braassem & Nieuwkoop e.o.

Bibi Muller (ma, wo, vr)
b.muller@ActiVite.nl
06 30399194

Sharita Wielders-Huijzer (ma (even weken), di, wo, do)
s.wielders@activite.nl
06 10528049

Alle regio’s

Carola Calame (wisselend)
c.calame@ActiVite.nl
06 22872639

Daniëlle Zevenhoven-Philippo (ma, di, vr)
d.zevenhoven-philippo@ActiVite.nl
06 25772284