Verwijzer

Direct intercollegiaal contact

Bent u verwijzer en wilt u intercollegiaal contact met ActiVite? We helpen u graag verder! ActiVite is de enige aanbieder in de regio met een compleet en breed aanbod. Van Hulp bij het Huishouden tot specialistisch medische verpleging en van ontmoetingscentra tot complexe wondzorg: ActiVite biedt het. Zo zijn we er in elke levensfase van de 11.250 thuiszorg-cliënten en de 500 bewoners van onze verpleeghuizen.

Verwijzerslijn
Bent u (huis)arts of transferverpleegkundige? Bel de verwijzerslijn.

Wijkverpleging

De verpleegkundigen en verzorgenden van onze wijkteams staan klaar voor uw cliënt! Met hun ondersteuning kan uw cliënt zo lang mogelijk thuis blijven wonen. Uw cliënt krijgt zorg van een professioneel opgeleid team verzorgenden en verpleegkundigen. Bij ActiVite werken we generalistisch wanneer dat kan en specialistisch als het moet. Hiervoor hebben we ook specialistisch opgeleid verpleegkundigen in huis: wondconsulenten, verpleegkundigen palliatieve zorg, CVA-verpleegkundigen, medisch specialistisch verpleegkundigen en casemanagers dementie. Zo kan uw cliënt ook met een complexe zorgvraag bij ons terecht. Een prettig idee voor u als verwijzer.

Vertrouwde gezichten

Wij vinden het belangrijk dat uw cliënt en onze zorgverleners elkaar goed kennen. Wij werken met kleinschalige teams van medewerkers en iedere cliënt krijgt een vast aanspreekpunt. De teams zijn klein genoeg om een goede band op te bouwen met de medewerkers en groot genoeg om continuïteit te kunnen waarborgen. De wijkverpleging wordt in de meeste gevallen vergoed door de basisziektekostenverzekering. Lees meer over kosten en vergoeding.

Acute zorg

ActiVite levert geplande, ongeplande en ambulante zorg, zowel overdag, als ’s avonds en ’s nachts. Ook bieden wij personensalarmering voor cliënten met of zonder een indicatie verpleging of persoonlijke verzorging. Deze dienst is 24 uur per dag bereikbaar en oproepbaar om in acute situaties zorg te verlenen die medisch noodzakelijk is, zoals terminale zorg en Wlz-zorg. Bent u verwijzer? We denken graag met u mee.

ZorgDomein

In Nederland zijn we trots op de kwaliteit van onze zorg. De zorg moet effectief, veilig en op tijd zijn. Echter kan een persoonlijk zorgvraagstuk flink oplopen in complexiteit. ZorgDomein is een online platform voor zorgprofessionals. Dit zorgt er onder andere voor dat uw zorgvraag duidelijk wordt geregistreerd, de kans op fouten kleiner wordt, er een betere samenwerking is tussen verschillende zorgprofessionals en dat de zorg sneller kan worden ingezet. Voor vragen kunt u bellen naar de Verwijzerslijn (071) 516 13 13.

Geestelijke Verzorging
Geestelijke Verzorging
Zowel in de intramurale als extramurale setting zet ActiVite Geestelijk Verzorgers in. Zij kunnen een gesprekspartner zijn voor cliënten en hun familie.
Contactinformatie voor verwijzers
Snel intercollegiaal contact

Bel de Verwijzerslijn voor intercollegiaal overleg:

(071) 516 13 13

RAP-ZHN is het regionaal aanmeldpunt in Zuid-Holland Noord voor verwijzers om acute ouderenzorg (ELV/crisis) te regelen. Bel (088) 33 99 999.

Werkgebied Alphen a/d Rijn

Kantooruren: 06 1564 1050
Mailen kan ook: vragenalphen@activite.nl

(buiten kantooruren kunt u
de Verwijzerslijn bellen:
(071) 516 13 13)

Werkgebied Leiderdorp/Rijndorpen

Kantooruren: 06 2716 3107
Mailen kan ook: vragenlenr@activite.nl

(buiten kantooruren kunt u
de Verwijzerslijn bellen:
(071) 516 13 13)

Werkgebied Kaag & Braassem

Kantooruren: 06 2362 7931
Mailen kan ook: vragenkenb@activite.nl

(buiten kantooruren kunt u
de Verwijzerslijn bellen:
(071) 516 13 13)

Werkgebied Leiden-Zuid

Kantooruren: 06 1110 2797
Mailen kan ook: vragenleidenzuid@activite.nl

(buiten kantooruren kunt u
de Verwijzerslijn bellen:
(071) 516 13 13)

Werkgebied Duin & Bollen
Zuid:

Annet van der Kroft
Anouk Wijngaard

Werkgebied Duin & Bollen
Noord:

Kim Andriessen
Anouk van den Nieuwendijk

Team Teijlingen

Mathilde Landaal
Linda Meeuwissen

Kantooruren: 06 2715 3443
Mailen kan ook: regio41501@ActiVite.nl

(buiten kantooruren kunt u
de Verwijzerslijn bellen:
(071) 516 13 13)

Werkgebied Amstelveen

Vera Grootveld
Addy van den Berge

Kantooruren: 06 2715 3443
Mailen kan ook: regio41501@ActiVite.nl

(buiten kantooruren kunt u
de Verwijzerslijn bellen:
(071) 516 13 13)

 

Bel het specialistenteam van ActiVite voor medisch specialistische zorg:

06 2714 4444 (24 uur per dag)

Bel de behandeldienst van ActiVite voor contact met de behandelaren op onze psycho-geriatrische locaties.

(0172) 760 030

(locatie Rietveld,  laat u doorverbinden met de medische dienst)

Mailen kan ook: medischedienst@activite.nl

 

Wilt u alstublieft de casemanager bellen die in uw regio werkzaam is?

Alphen aan den Rijn

Alphen Noord

Harmien Stevens (di, wo, vr)
h.stevens-h.lam@ActiVite.nl
06 1109 2601

Iris Griffioen (di ochtend, do, vr)
i.griffioen@ActiVite.nl
06 2361 8912

Marian Slingerland (ma, di, wo)
m.slingerland@ActiVite.nl
06 2335 9854

Annemarie de Groot (ma, di, wo)
a.d.groot-beeuwkes@ActiVite.nl
06-11076268

Alphen Zuid

Anne Bos (ma, di, wo)
a.bos@ActiVite.nl
06 2716 1989 

Sasja Philipse (ma, di, do)
s.philipse@ActiVite.nl
06 1033 4961

Annemarie de Groot (ma, di, wo)
a.d.groot-beeuwkes@ActiVite.nl
06-11076268

Alphen Zuid, Boskoop

Aline Paul (di, do, vr)
a.paul-v.leeuwen@ActiVite.nl
06 5237 3091

Alphen Zuid en Zwammerdam

Anne van der Krogt (do, vr)
a.vd.krogt@ActiVite.nl
06 5138 8977

Boskoop

Anne Bos (ma, di, wo)
a.bos@ActiVite.nl
06 2716 1989 

Duin- en Bollenstreek

Heleen Klok (ma, di, do)
h.klok@ActiVite.nl
06 2716 5056

Kaag en Braassem

Nieuwkoop

Anouk Platje (ma, di, do)
a.platje@ActiVite.nl
06 2716 1992 

Kaag en Braassem

Irene Vermeulen (di, wo, vr)
i.vermeulen@ActiVite.nl
06 5139 3378 

Ter Aar, Aarlanderveen, Nieuwveen, Zevenhoven en Langeraar

Floor Kruik (di, wo, do)
f.kruik@ActiVite.nl
06 2715 6390

Leiden

Leiden Noord

Jolanda van der Zeeuw (di, wo, vr)
j.vd.zeeuw-vd.reijden@ActiVite.nl
06 1108 8668 

Simone Borgman (ma, di, do)
s.borgman@ActiVite.nl
06 1097 4684

Zoia Eichin (di t/m vr)
z.eichin@ActiVite.nl
06 5139 3076

Leiden Zuid

Anja van Beelen (ma, di, wo, vr)
a.v.beelen@ActiVite.nl
06 2577 2265 

Zoia Eichin (di, wo, do, vr)
z.eichin@ActiVite.nl

Annelies Duijndam-Vooijs (di, wo, vr)
a.duijndam-vooijs@ActiVite.nl
06 2716 5095

Bernadette Verbeek (ma, di, do)
b.verbeek@ActiVite.nl
06 2716 3214

Leiderdorp

Ellen Hulsbos-van Noort (ma, di, do)
e.hulsbos-v.noort@ActiVite.nl
06 2716 1951

Marleen Rous (di, wo, do)
m.rous@ActiVite.nl
06 2716 3119

Gieneke Erades-Wubs (ma, di, vr)
g.erades-wubs@ActiVite.nl
06 2716 1979

Rijndorpen en Zoeterwoude-Dorp/Rijndijk, Koudekerk aan den Rijn, Hazerswoude-Dorp/Rijndijk, Benthuizen

Sandra Spruit (ma, di, wo, do)
(Ook voor jonge mensen met dementie)
s.spruit@ActiVite.nl
06 2715 6353 

Rijndorpen en Zoeterwoude-Rijndijk

Marjon Rodermond (di, do, vrij oneven week)
m.rodermond@ActiVite.nl
06 5138 9827

Alle regio’s

Marieke van Tol (di)
m.v.tol-vt.wout@ActiVite.nl
06 4643 8568

Rijndorpen

Karin Bregman – van Leeuwen
06 27173048

Alphen a/d Rijn-Zuid

Rolijn Doppenberg
06 10014906

Alphen a/d Rijn-Noord

Marcia Matse
06 22022158

Leiderdorp

Manoëla de Boer
06 27156344

Leiden-Noord

Marjolein van Weldam
06 13947562

Nieuwkoop

Meryl Verberg
06 27163151

Kaag en Braassem

Susanne van der Voorn
06 10331956

Overige

cva@activite.nl

Leiden- Zuid

Annemarie Schot
a.schot@ActiVite.nl
06 23573269

Leiden, Voorschoten

Yolanda Davis (ma, di, vr)
y.davis@ActiVite.nl
06 10361629

Alphen Zuid, Kerk en Zanen, Westerhove, Rijnhof, Zwammerdam, Boskoop en Barendrecht

Therese Fokkens
06 23403562
t.fokkens-freeke@ActiVite.nl
(ma, di, do, vr)

Alphen Noord

Anne-Marie Eekhout (ma, di, wo, do)
a.eekhout@ActiVite.nl
06 10159132

Nieuwkoop en omgeving

Anjo op ’t Landt – van der Meer (do, vr)
a.ot.landt@ActiVite.nl
06 15681863

Leiderdorp/Rijndorpen

Kirsten Verhallen (ma, di, do, vr)
k.verhallen@ActiVite.nl
06 10510685

Marie – Jose de Jong (wo, do, vr)
m.d.jong@ActiVite.nl
06 27163197

Duin- en Bollenstreek

Renato Verweij (di,wo,do,vr)
r.verweij@activite.nl
06 27163127

Noor Sluman (ma, wo, do)
n.sluman@ActiVite.nl
06 27176590

Kaag en Braassem

Bibi Muller (ma, wo, vr)
b.muller@ActiVite.nl
06 30399194

Sharita Wielders-Huijzer (ma, di, do, vr in de even weken)
s.wielders@activite.nl
06 10528049

Annemarie Schot
a.schot@ActiVite.nl
06 23573269

Alle regio’s

Carola Calame
c.calame@ActiVite.nl
06 22872639

Daniëlle Zevenhoven-Philippo
d.zevenhoven-philippo@ActiVite.nl
06 25772284